Relacja z XII Wielkiego Kongresu Europejskiego Centrum Odszkodowań

7 maja w Hotelu Ossa w Rawie Mazowieckiej mieliśmy przyjemność wziąć udział w XII edycji Wielkiego Kongresu Europejskiego Centrum Odszkodowań.

Tematem przewodnim kongresu był sukces. Pragniemy bowiem motywować naszych agentów nie tylko do pomocy innym, ale również do rekrutowania nowych współpracowników i wspólnego dążenia do sukcesu. Dzięki temu nie tylko wzmacniamy naszą drużynę, ale też docieramy do większego grona osób potrzebujących pomocy po wypadku. Do poszerzenia grona agentów, namawiały w swojej prezentacji Renata Krawczyk (Dyrektor Departamentu Obsługi Szkód) oraz Agnieszka Klein (Dyrektor Kancelarii Radców Prawnych EuCO). Natomiast swoimi metodami pracy i pomysłami podzielili się z nami agenci EuCO: Mariusz Andrzejczak, Dominik Skoczek i Eugeniusz Ulanowski.

Gościem specjalnym Kongresu był Mateusz Grzesiak, autor bestsellerowych książek oraz licznych publikacji, a także trener i konsultant biznesowy. Mateusz doskonale wpasował się w temat przewodni Kongresu. Swój dynamiczny, porywający wykład nasz gość specjalny poświęcił zagadnieniom wiary w siebie i w swoje możliwości.

Wysłuchaliśmy także niezwykle ciekawego wystąpienia Artura Mazurkiewicza – Dyrektora Departamentu Sprzedaży w EuCO. Dyrektor Mazurkiewicz wspominał zmiany i osiągnięcia firmy, od czasu gdy rozpoczął w niej pracę. Przedstawił także swój nowy zespół w składzie: Justyna Czarnota, Martyna Skowrońska, Irmina Serwata, Wioleta Siarnacka, Witold Zieliński, Wojciech Sambor, Sebastian Padewski, Łukasz Jamroży, Michal Iwan. Mariusz Andrzejczak, Dominik Skoczek, Eugeniusz Ulanowski.

Na Kongresie nie mogło zabraknąć przedstawienia nowych inwestycji, jakich podjęło się EuCO w ostatnim czasie tj. Krajowego Centrum Finansowego oraz EuCOcar.

Prezes spółek zależnych EuCO, Maciej Skoromowski przedstawił nowy zespół KCF z Renatą Sawicz-Patorą na czele. Renata wdrażała naszych agentów w korzyści związane z pożyczkami, jakie mamy do zaoferowania naszym klientom w ramach KCF. W interesujący i przystępny sposób tłumaczyła jaka jest droga do pozyskania pożyczki i jak duża jest w tym rola agenta. Prezes Krajowego Centrum Finansowego – Michał Karewicz, wręczył także nagrody za konkurs zorganizowany przez KCF pod koniec ubiegłego roku. Zwycięzcami zostali Ireneusz Szendel, Maria Mucha, Piotr Żbik, Artur Jastrzębski i Monika Rumbuć. Nagrodzeni agenci wygrali wycieczki do Budapesztu, wraz z osobami towarzyszącymi.

Prezes EuCOcar, Norbert Rekowski przedstawił swój aktualny zespół oraz wręczył nagrody w dwóch konkursach. Agenci nagrodzeni w pierwszym z nich pojadą do Pragi. Z kolei zwycięzcy drugiego konkursu wybiorą się do Gruzji. Zaprezentowano także nowe samochody z szerokiej oferty EuCOcar oraz przedstawiono kierunek dalszego rozwoju firmy.

Nagrody i specjalne podziękowania dostali również agenci którzy są z EuCO już 10 lat. Oprócz tego powitaliśmy także dwóch nowych członków Klubu Milionera – Eugeniusza Ulanowskiego i Marcina Zontka. Raz jeszcze serdecznie gratulujemy!

Kolejny Kongres Europejskiego Centrum Odszkodowań, to także kolejna aktualizacja liczb, będących miarą sukcesu naszej firmy. Zaufało nam już 170 tysięcy klientów, dla których łącznie uzyskaliśmy ponad 1,3 miliarda złotych. Obecna wartość giełdowa EuCO to ponad 300 milionów złotych.

Kongres jak zawsze, był niepowtarzalną okazją do wspólnej wymiany doświadczeń i wzajemnej motywacji do zdobywania kolejnych szczytów. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i… do zobaczenia za rok!